islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

OPLATILO SA VENOVAŤ ČAS A ÚSILIE! ĎAKUJEME ZA PEKNÉ SPÄTNÉ VÄZBY 🥰 🗓️ Minulý týždeň vo štvrtok 27.7.2023 sa konalo podujatie p…


OPLATILO SA VENOVAŤ ČAS A ÚSILIE!
ĎAKUJEME ZA PEKNÉ SPÄTNÉ VÄZBY 🥰

🗓️ Minulý týždeň vo štvrtok 27.7.2023 sa konalo podujatie pre účastníkov, ktorí prejavili záujem byť súčasťou podujatia STAŇ SA POLICAJTOM NA JEDEN DEŇ. Pod záštitou 1. viceprezidenta PZ ho organizovala Stredná odborná škola PZ v Košiciach v spolupráci s Krajským riaditeľstvom PZ v Košiciach.

👮‍♀️👮‍♂️ Na podujatí sa predstavili rôzne zložky Policajného zboru. Uchádzačov po celý čas ako prijímacím konaním, tak ukážkou samotného štúdia a služobnej činnosti výkonných útvarov sprevádzali študenti policajnej školy.

💪 K dispozícii boli odborníci z policajnej praxe, pedagógovia školy a mnohí ďalší, ktorí sa snažili urobiť pre záujemcov maximum. Zámer bolo, aby sme interaktívnym spôsobom priblížili našu prácu polície a prispeli k super atmosfére a kvalite podujatia.

📨 Bezprostredne po jeho ukončení sa začali ako v súkromných správach, tak na Instagrame alebo v komentároch objavovať prvé spätné väzby….

🙏 ĎAKUJEME za pochvalne slová a tešíme sa na ďalšie stretnutie s Vami. Boli ste SUPER!👌

🔜 Počas nasledujúcich týždňov Vám na našej stránke priblížime ako prebiehalo samotné podujatie, sprostredkujeme Vám dojmy uchádzačov, rozhovor s kadetmi o štúdiu a omnoho viac, pretože podujatie bolo naozaj bohaté a plné pestrých zážitkov. Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Košický kraj on Facebook

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *