islovak.sk

online denné spravodajstvo – žijeme Slovenskom…

STALO SA TENTO TÝŽDEŇ📅 👮Policajti boli vyslaní k rannému požiaru budovy ubytovne na Mlynské luhy. Požiarom došlo k úplnému zhor…

STALO SA TENTO TÝŽDEŇ📅

👮Policajti boli vyslaní k rannému požiaru budovy ubytovne na Mlynské luhy. Požiarom došlo k úplnému zhoreniu budovy, k zraneniu osôb nedošlo. Okolnosti vyšetrujú policajti druhého bratislavského okresu
👮Bratislavskí dopravní policajti pomohli rodiacej žene, ktorá v kolóne na diaľnici D2 začala rodiť a potrebovala sa urýchlene dostaviť do nemocnice. Policajti v krátkej dobe za využitia výstražných a zvukových znamení doprovodili ženu do nemocnice na Antolskej ulici a na vozíku až priamo pred dvere ambulancie.
👮Štvrtkové ráno poznačila vážna dopravná nehode. Medzi Lozornom a Plaveckým Štvrtkom došlo k zrážke dvoch osobných motorových vozidiel a autobusu. Zranenia utrpeli tri osoby.
👮Na území Bratislavy sme zaznamenali nárast prípadov krádeží vlámaním do bytov, ku ktorým došlo bez použitia zjavného násilia. V tejto súvislosti pátrame aj po neznámom mužovi, ktorý si v priestoroch jedného z domov v treťom okrese natáčal na mobil vchodové dvere do bytov.
👮Na novo-otvorenom úseku diaľnice R7 natočili dopravní policajti jazdu motorkára v protismere, ktorý svojou jazdou ohrozil účastníka cestnej premávky. Následne ho zastavili a zadržali mu vodičský preukaz. Jeho jazda bude predmetom prejednania na príslušnom správnom orgáne.
👮Bratislavskí policajti sa zúčastnili dopravno preventívnej akcie „DEŇ BIELEJ PALICE“
👮Policajti poriadkových jednotiek dohliadali na bezpečnosť na Hlavnej železničnej stanici v Bratislave, v súvislosti s presunom futbalových fanúšikov SLOVANA na zápas do Trnavy.

#stalosauplynulytyzden #krpzba #bratislavskapolicia

Autor správy, foto a správu publikoval Polícia SR – Bratislavský kraj on Facebook Zdroj Read More

LEAVE A RESPONSE

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *